Save Preloader image

0%

Cennik aut do ślubu

Nasza konkurencyjna oferta

samochodów do ślubu

CENNIK AUT DO ŚLUBU

Zastanawiasz się czym jechać do ślubu? Możesz zdecydować się na limuzynę, samochód retro, auto sportowe, dorożkę, a choćby rower! Pojazd, jaki wybierzesz winien pasować do charakteru Twojego przyjęcia, a ty oraz Twój Narzeczony powinniście się w nim czuć niepowtarzalnie. Niezależnie od tego, czego poszukujesz, jesteśmy spokojni, iż u nas to odnajdziesz!

Nie masz czym jechać do ślubu, a TEN DZIEŃ tuż tuż?  Oferujemy flotę nowoczesnych samochodów do ślubu, które uczynią ten dzień jeszcze przyjemniejszym. Luksusowe samochody od takich marek, jak BMW czy Porsche to świetny wybór na transport w dniu ślubu! Zapraszamy!

 

.

Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupé – 1500 zł na terenie Warszawy + 2 zł za każdy kilometr od Warszawy

BMW X5 – 1500 zł na terenie Warszawy + 2 zł za każdy kilometr od Warszawy

BMW X6 – 1500 zł na terenie Warszawy + 2 zł za każdy kilometr od Warszawy

Opinie Naszych Klientów...
POLECAM !!! Atrakcyjne oryginalne oraz jedyne w swoim rodzaju samochody do śluby. Właściwie jedyny problem jaki mieliśmy to nie mogliśmy się zdecydować, jakie wybrać auto 😁 i tutaj z pomocą przyszedł nam przesympatyczny właściciel  dla którego priorytetem jest zadowolenie klientów. Zdecydowaliśmy się na BMW X6 i był w 100% trafiony wybór!
Bartosz Kupczyk
Klient
Dzięki skorzystaniu z usług wypożyczalni samochodów do ślubu Twojawina.pl, nasz ślub był jeszcze bardziej wyjątkowy. Niesamowite Porsche Cayenne w przepięknym kolorze, ubarwiło nasz najważniejszy dzień w życiu 🙂 Kontakt z właścicielem i cały proces wypożyczenia – bezproblemowy. Wszystko załatwione szybko i bez zbędnych nerwów. Zdecydowanie polecamy każdej młodej parze, która szuka swojego wymarzonego samochodu weselnego!
Janusz Misiak
Klient
Twojawina.pl
Auto do ślubu Warszawa