Ceny aut do ślubu

Ceny aut do ślubu

Młoda para rozpoczynając swoje przygotowania do ślubu i wesela zwykle zaczyna od znalezienia sali, orkiestry i dekoratorki. Nie należy jednak zapominać o tak ważnej kwestii, jaką jest transport w dniu ślubu. Interesuje Cię wynajem samochodu do ślubu w Częstochowie? Chcesz wiedzieć, ile to kosztuje? Podpowiadamy, od czego zależy cena i na co zwrócić uwagę wynajmując auto do ślubu z wypożyczalni!

Ile kosztuje auto do ślubu? Cena zależy do wielu czynników

Ślub i wesele to niesamowicie ważny dzień dla każdej pary młodej. Już na etapie planowania wybierają salę i dekoracje adekwatne do stylu, który najbardziej wpisuje się w ich gust. Także auto ma tutaj znaczenie. Do stylu boho, rustykalnego czy tradycyjnego polskiego, świetnie sprawdzą się samochody zabytkowe retro, z kolei na weselach glamour, nowoczesnych, modernistycznych świetną opcją są samochody luksusowe – sportowe, limuzyny, cabrio czy SUV-y. To, jaka będzie cena za wynajem, w dużej mierze zależy od modelu samochodu. Unikaty, auta zabytkowe (np. Nestor Baron, Syrenka), jak i supersamochody (opiewające na milionowe sumy) z całą pewnością będą nieco droższe w wynajmie niż te popularne, jak np. Audi, BMW czy Mercedes.

Auto do ślubu, ceny, opinie i zdjęcia

To, ile kosztuje auto do ślubu, zależy także od miejsca ślubu. W dużych miastach, jak np. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań czy Wrocław, ceny są nieco wyższe niż np. w Legnicy, Legionowie, Mrągowie czy Świnoujściu. Kolejnym aspektem jest odległość wydarzenia od lokalizacji wypożyczalni samochodów. Jeśli Klient chce wynająć wymarzony samochód, a impreza jest na drugim końcu Polski albo za granicą, na pewno zostanie doliczona dopłata kilometrowa.

Cena wynajmu auta do ślubu jest też kształtowana poprzez wybór zakresu usługi – jak długo auto będzie wynajmowane? Czy jest to wynajem na wyłączność czy wraz z kierowcą? Czy samochód na wesele ma zostać udekorowany przez wypożyczalnię aut? Czy szofer będzie pracował w godzinach nocnych? Ile kilometrów pokona samochód w tym najważniejszym dniu? Dopiero po odpowiedzeniu na te wszystkie pytania, wyborze wymarzonego auta i ustaleniu wszelkich istotnych detali, możliwe jest poznanie kosztorysu danej usługi!

Oczywiście wynajmując auta na ślub, poza ceną ważna jest też nieposzlakowana opinia usługodawcy. Kluczowe jest, by firma była rzetelna, punktualna i oferowała faktycznie to, co na zdjęciach. Samochody powinny być nieskazitelnie czyste, przystrojone wedle zapisów umowy i podstawione w określone miejsce o umówionej porze. My właśnie taki wynajem proponujemy Państwu. Na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne opinie Klientów zadowolonych z naszej oferty i jej realizacji.

Szukasz auto do ślubu? Posiadamy luksusowe samochody, które uświetnią ten wyjątkowy dzień takie jak Porsche Cayenne czy BMW X6. Sprawdź nasz cennik aut do ślubu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw nam ocenę!
[Ocen: 1 Średnia: 5]